Kategorie
Aktualności

Potrzeby mieszkaniowe

Potrzeb mieszkaniowych, to jest takich, do których zrealizowania jest wymagane mieszkanie można wyróżnić wiele. Pierwszą grupę stanowią potrzeby elementarne. Potrzeby realizowane są w nieruchomości.

Utożsamia się je z przysłowiową koniecznością posiadania „dachu nad głową”, czyli miejsca dającego schronienie przed niesprzyjającą pogodą, zapewniającego bezpieczeństwo i poczucie prywatności oraz pozwalającego na wykonanie podstawowych czynności życiowych, takich jak: sen, spożywanie posiłków, utrzymanie higieny osobistej.

Kategorie
Aktualności

Bezpieczne miejsce zamieszkania

Ludzie aktualne miejsce zamieszkania uznają za bezpieczne. Z tego względu, że mają zagwarantowane bezpieczeństwo mogą skupić się na innych aspektach. Z drugiej strony grupa tych ludzi wskazuje, że woleliby mieszkać w bezpieczniejszych miejscach.

Może to być spowodowane również bezpieczeństwem związanym z okolicą. Z drugiej strony mogło być brane pod uwagę bezpieczeństwo i stan danego budynku czy lokalu. Bezpieczeństwo może motywować lub zniechęcać do zakupu lokalu.

Kategorie
Aktualności

Nowe potrzeby przy zakupie mieszkania

Nie jest już ważne samo zaspokojenie podstawowej potrzeby człowieka, jaką jest potrzeba schronienia i bezpieczeństwa. Powszechnie oczekuje się wartości podstawowej jaką jest mieszkalnictwo. Ponadto wartości dodanej gwarantowanej w pakiecie z lokalem mieszkaniowym.

Zazwyczaj jest to poszukiwanie większych i piękniejszych przestrzeni do życia. W szczególności poszukuje się terenów związanych z zielenią. Ludzie chcą mieszkać i otaczać się zielenią i roślinami. 

Kategorie
Aktualności

Wybieramy odpowiednie mieszkanie

Mieszkania to ważny aspekt w życiu człowieka. Mieszkanie to miejsce gdzie tworzy się dom. Miejsce gdzie tworzą się więzi. Nasze projekty mieszkaniowe to wszystko czego potrzebujesz. Mieszkania o jakich marzysz znajdziesz właśnie u nas!

Odpowiednie mieszkanie to mieszkanie, w którym dobrze się czujemy. Mieszkania na sprzedaż jakie oferujemy to najlepsza jakość. Mieszkania pod Poznaniem i blisko zieleni.

Sprawdź nas! Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Zakup mieszkania – ile pokoi?

Wielu z Was przed zakupem mieszkania zastanawia się nad jego wielkością. Wielkość można określać dostępnymi metrami kwadratowymi ale ważne jest także jak mieszkanie jest podzielone czyli ile posiada pomieszczeń / pokoi.

Nie ma niestety złotego środka jeśli chodzi o najlepsze mieszkanie ponieważ każdy od swojego lokum oczekuje czego innego. Rodziny z dziećmi z pewnością wybiorą mieszkanie 3 pokojowe i więcej, natomiast singiel zadowoli się kawalerką maks 2 pokojami. Pamiętajmy, że zakup mieszkania to dość kosztowna sprawa i warto kupić większe niż za małe.

Kategorie
Aktualności

Mieszkanie na kredyt

Jeżeli chcesz kupić mieszkanie na kredyt to skontaktuj się z nami. Nasz przedstawiciel poinstruuje Cię i przeprowadzi przez cały proces. Nowe mieszkania na sprzedaż także z możliwością wzięcia na kredyt. Sprawdź!

Jeżeli jesteś w trakcie szukania mieszkania dla siebie to rozważ naszą propozycję – nowe mieszkania na sprzedaż pod Poznaniem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko lasu. Dowolny metraż, duży wybór i niska cena. Koniecznie zapoznaj się z ofertą.

Kategorie
Aktualności

Mieszkania na sprzedaż w okolicach Poznania

Mamy dla Państwa bardzo atrakcyjną propozycję – nowe mieszkania na sprzedaż w okolicach Poznania. Jeżeli szukasz dla siebie mieszkania to zapraszamy do sprawdzenia oferty naszych mieszkań.

Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią dlatego u nas możesz liczyć na okazyjną cenę mieszkań. Zobacz co mamy Ci do zaoferowania i skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Deweloper – sprzedaż domów – czy warto?

Wiele osób zastanawiających się nad zakupem domu i poszukujących oferty idealnej dla siebie zastanawiają się czy zakup od dewelopera to dobry zakup. My spieszymy z odpowiedzią – to najlepsza forma zakupu. Sprawdź naszą ofertę.

W naszej ofercie dostępne nowe domy pod Poznaniem. Zamieszkaj w dobrej lokalizacji blisko Poznania. Sprawdź jakie ceny przygotowaliśmy na nasze bliźniaki. Jedna z najlepszych ofert cenowych pod Poznaniem. Zapraszamy do skorzystania z oferty nowych domów.

Kategorie
Aktualności

Bliźniaki pod Poznaniem

Zobacz naszą ofertę bliźniaków pod Poznaniem. Nowe domy już czekają. Zobacz ofertę cenową i przede wszystkim zapoznaj się z korzyściami. Skontaktuj się z naszym biurem, żeby dowiedzieć się więcej o naszej inwestycji. Zapraszamy!

Od wielu lat budujemy domy dla naszych klientów. Nowe osiedle w Komornikach to doskonały przykład jak budować z wysokiej jakości materiałów domy i przy tym zachować atrakcyjną cenę. Skontaktuj się z nami jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany zakupem.

Kategorie
Aktualności

Nowe osiedle bliźniaków

W komornikach własnie ruszyła budowa nowej inwestycji osiedla domów jednorodzinnych piętrowych w zabudowie bliźniaczej. To nowoczesne budynki o sporym metrażu.

Każdy dom ma swój własny ogród co jest wielki atutem tego miejsca. Lokalizacja osiedla to gmina Komorniki więc dotarcie do Poznania będzie dla Ciebie zaledwie kilkuminutową przejażdżką. To co stanowi o wielkim potencjale tego miejsca to dobre połączenie komunikacyjne, spory metraż, wysoki standard wykończenia oraz własny ogród. Sprawdź więcej na stronie internetowej inwestycji.